Loading...

Ofisin Metal Çelik Dolap İmalatı

Ofisin ve Büro Mobilyaları

Çelik Eşya  sektöründeki Geçmişten gelen 45 yıllık tecrübemizi Yenilenen Vizyonumuz, Misyonumuz ve teknolojimizle birleştirip siz değerli müşterilerimize yepyeni bir marka ile hizmet vermeye karar verdik.

Bu nedenle ' Ofisinizin ' tüm ihtiyaçlarını karşılayacak beklentilentileri anlayabilecek; yüksek ürün Kalitemiz bol çeşit ürün yelpazemiz, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da deneyimli elemanlarımızla tüm isteklerinize cevap verecek, gelişen dünyanın yeniliklerini ofisinizle buluşturacak OFİSİN METAL '' i kurduk.

Kısacası Ofisin Metal 'Ofisiniz' için şevkle çalışıp, sizleri kalite ile buluşturmaya talip oldu.
3,500 metrekarelik iç mekanı olan tesislerimizde ham maddemiz olan kese Mamülleri sahasında en iyi ustalar tarafından sanat eseri gibi işlenip, en son teknoloji ile kurduğumuz elektrostatik toz boya fırınında itina ile boyanıp, kalite kontrolden geçirerek ambalajlanan ürünlerimiz garantimiz kapsamındadır.

Montaj, Nakliye ve Servis hizmetinide vermekte olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp, kaliteyi ilke edinmiştir.
'OFİSİNİZ' Hiç Bu Kadar Güzel olmamıştı..

Üretimini yaptığımız modelkerden bir kaçını sıralayacak olursak Metal Soyunma Dolapları, Çelik Dosya Dolapları, Demir Personel Dolabı ve Arşiv Dolabı Modelleri


Türkçe Discord Botu
Ahmet Çevik